INSTRUKCJE/ WAŻNE INFORMACJE ODNOŚNIE SESJI KWANTOWYCH NAGRANYCH/ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak często słuchać nagrania i oczyszczać się z blokad?

Jeżeli jesteś osobą, która od lat intensywnie oczyszcza się energetycznie, świadomie pracuje ze swoimi blokadami i ma rozwiniętą samoświadomość, dobrze zna reakcje swojego ciała i psychiki na procesy kwantowe, to nie ma przeszkód, aby stosować je nawet codziennie.

Jeżeli natomiast dopiero zaczynasz lub nie korzystałeś wcześniej z sesji kwantowych takich jak moje – zalecam, aby na początek zachować conajmniej tygodniowy a może nawet dłuższy odstęp między kolejnym odsłuchaniem, ponieważ przy zbyt częstym stosowaniu może wyjść na powierzchnię byt dużo emocji, blokad, programów, które po prostu są w fazie oczyszczania, wychodzenia z naszego pola, ale proces oczyszczania może być nieco uciążliwy, dlatego dobrze dać im jakiś czas, aby się rozpuściły, zamiast kumulować kolejne procesy oczyszczania.

Osoby, które nigdy wcześniej nie wykonywały sesji oczyszczania mogą czuć bardzo wyraźnie lekkość po sesji, niektóre osoby z kolei niedługo po sesji mogą odczuwać różne stany emocjonalne, bo światło naszej nadświadomości wymywa na powierzchnię wiele blokad i ciężkich energii, które siedziały w środku. To jest trochę tak, że kiedy decydujemy się wygrzebać stare śmieci, aby w końcu usunąć je z naszej przestrzeni, to smród tych starych śmieci może jeszcze przez pewien czas unosić się w powietrzu, więc pamiętaj o tym, kiedy dopadną Cię jakieś nieprzyjemne stany emocjonalne czy nietypowe doświadczenia w fizycznej rzeczywistości.

Jeżeli stany te będą Ci szczególnie dokuczać, zalecam, aby przejść przez Kurs Oczyszczania Umysłu, w którym uczę jak uwalniać się z trudnych emocjonalnie stanów, z blokujących przekonań, czy trudności w świecie fizycznym, abyś nauczył się jak poszerzać samoświadomość i świadomie uwalniać z siebie wszelkie emocje, blokady i ograniczenia mentalne. To niezwykle pomoże Ci w procesie transformacji.

Generalnie, jeżeli chodzi o to jak często słuchać tych sesji – zalecam, aby przede wszystkim słuchać intuicji, bo ona podpowie Ci najlepiej.

Czy to normalne, że po sesji poczułem się osłabiony/senny/rozchorowałem się?

Tak, ponieważ ciało przechodzi przez intensywne oczyszczanie i może reagować na wiele sposobów. Wszelkie objawy/ bóle/ infekcje są generalnie przejściowe. Pole kwantowe jest mocno sprzężone z ciałem fizycznym, więc jeżeli oczyszczamy blokady z pola, ciało też może zacząć się oczyszczać. Zupełnie normalne po procesach oczyszczania są infekcje wirusowe, oczyszczanie organizmu z bakterii, grzybów itd. Ciało może oczyszczać się różnymi drogami w trzeba mu na to pozwolić. Jeżeli coś Cię zaniepokoi, udaj się do lekarza. Oczywiście nie każda sesja kwantowa kończy się chorobą, nie każde ciało musi się intensywnie oczyszczać, zwłaszcza, jeżeli jesteśmy już długo w procesie transformacji.

Czy sesji można słuchać naprzemiennie z innymi sesjami kwantowymi?

Tak, jeżeli masz wykupionych więcej moich sesji kwantowych – możesz stosować je wedle uznania, wedle tego jak kieruje Cię intuicja. Wszystkie te sesje świetnie się uzupełniają, mimo, że każda porusza i oczyszcza inne aspekty, dlatego łączenie sesji jest nawet bardzo wskazane.

Czy sesji mogę słuchać w trakcie wykonywania innych czynności czy muszę siedzieć w skupieniu?

Sesji możesz słuchać także w czasie wykonywania innych czynności, jak np. spacer, bieganie, sprzątanie itd, ale zdecydowanie nie w trakcie prowadzenia samochodu. Kiedy jedziesz jako pasażer, to ok, ale jeżeli wykonujesz czynności, które wymagają bardzo Twojego skupienia i są bardzo odpowiedzialnymi zadaniami – to wtedy nie słuchaj sesji kwantowych.

Co jeżeli podczas słuchania sesji zasypiam? Czy ona wtedy działa? Dlaczego zasypiam podczas słuchania?

Tak, sesja działa nawet kiedy zaśniesz, wiele osób tak ma, że zasypia, ponieważ czasem Twoja nadświadomość chce uśpić czujność umysłu, żeby nie przeszkadzał w procesie. Więc jeżeli zaśniesz – to ok, wiedz, że wtedy proces może działać nawet lepiej. Oczywiście nie mówię, że zawsze działa lepiej kiedy śpimy, bo to kwestia bardzo indywidualna, ale jeżeli zasypiasz to najwyraźniej jest to dla Ciebie korzystne. Oczywiście jeżeli chcesz być skupiony, zawsze możesz też odsłuchać sesji podczas spaceru, kiedy ryzyko zaśnięcia jest dużo mniejsze.

Czy sesja działa jeżeli nic nie czuję?

Tak, sesja zawsze dociera tam gdzie jest możliwość i wykonuje dekodowanie tam gdzie to możliwe, nie jest konieczne, aby czuć w ciele działanie tej sesji.

Kiedy mogę widzieć efekty sesji?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Zalecam, aby takich pytań nie zadawać, bo wtedy tworzą się oczekiwania i bariery na proces transformacji. Kiedy spodziewamy się, że coś ma zadziać się wtedy i wtedy, blokujemy być może dużo lepsze możliwości. Ważne, aby mieć zaufanie, że Twoja nadświadomość kieruje Twoim procesem dla Twojego najwyższego dobra. Jeżeli nie otrzymujesz tego czego pragniesz mimo długiej i intensywnej pracy nad soba, to znaczy, że najwyraźniej głębiej są jeszcze jakieś duże blokady. Więc zamiast pytać – kiedy w końcu będzie efekt – zapytaj – co mogę zrobić na ten moment, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do tego efektu?

Istnieje wiele osób, które doświadczają cudów nawet po jednym czy kilku odsłuchaniach jakiejś sesji, ale nigdy nie mogę nikomu tego zagwarantować. Pamiętaj o tym, że Twój proces jest unikalny i niepowtarzalny i porównując go z procesem innych możesz jedynie go zaburzyć.

Sesja może przynieść także inne korzyści niż te, których się spodziewasz, dlatego warto otworzyć się na to, aby zadziało się najlepsze co może.

WIĘCEJ NA TEMAT EFEKTÓW SESJI PRZECZYTASZ TUTAJ

Po czym poznać, że problem jest oczyszczony i nie muszę już stosować danej sesji?

Nie ma tutaj konkretnych wyznaczników, ponieważ często może wydawać się, że dany problem został oczyszczony, podczas gdy zostało zdjętych dużo warstw i chwilowo nie wychodzą głębsze, ale z czasem głębsze warstwy mogą wyjść na powierzchnię. Czasem nawet po wielu miesiącach czy może nawet latach intensywnej pracy mogą w nas być jakieś programy, ponieważ istniało dużo różnych innych programów powiązanych, które podtrzymywały ten problem. Więc tutaj kluczowa jest przede wszystkim obserwacja siebie, budowanie samoświadomości i świadoma praca nad własnymi blokadami. Dlatego bardzo polecam Kurs Oczyszczania Umysłu jako bardzo istotny dodatek, a może nawet fundament do innych sesji kwantowych.

Życzę Ci dużo otwartości dla Twojej nadświadomości 🙂

Copyright © 2024 KWANTOWY SKOK